ISAF «Тора-Бора. Операция «Zero»

Primary tabs

Подорож як завжди була веселою, всю дорогу. Бо ржали як коні, і боялися що наш "БРДМ" просто сяде на пузо в деяких місцях. Як завжди трохи поблукали тими хуторами і дорогами на полігон, но то десь 1 км. "Приїхали десь о 24:00, с іншої сторони, біля нашої майбутньої бази. Телепорт не працював. Всі майже спали поки ми не приїхали, забули "Закарпатську кока-колу" і тому прийшлося показувати рецепт "Егерь по Ужгородські", до 2х ми втомились і пішли спати.

З ранку отримали сектор 3-и і наказ, копать ось тут. "Ось тут" нам не сподобалось, бо близько до 2-го посту, і при цьому ми не контролювали правий фланг, де була ущелина з якої легко виходити в тил. То трохи змістилися і почали копати, коли викопали 1-н штик, передумали і ще змістилися на край. По слухам орги мали трохи викопати, але я так поняв що лопата в них дитяча, тому то була ямка для двох хробаків. Мішків також чогось не знайшли (знайшли в кінці грі), то використали свої, яки взяли з собою. 

Зображення

Пост був просто шикарний, з башами, з сіткою, з лавицею, полкою, кофе і всім іншим. Захищав від спеки і дощу. Збудувавши половину в 12:00 почалася гра, отримали накази, поділи частоти і отримали позивний "Баварія". Пішли будувати далі. 

Через деякий час вийшли сапери на розмінування ущелини. З гори прийшли місцеві і прийшлося бігти з Бумером їх прикривати. В цей час почали розвалюватися Бергшуне. Поговорили з місцевими, отримали цукерки та воду. Вони пішли далі. Вернулися на пост, сиділи відпочивали, слухали "галю". 

Зображення

Ввечері отримали 3 місії, на водонапорку, в кишлак і блокувати дорогу. Нам випало блокувати дорогу. Всього на ФОБі було 21 гравець з командуючим, на базі має лишатися мінімум 6 гравців. Короче якось поділились і пішли, то був наш рейд полями, залишили Еміла на опорнику. Обійшли Тора-Бора лісами-дорогами (тут відірвали ліву підошву), і вийшли на перехрестя. По дорозі по радіо почули, що базу штурмують, т.к. як наказу повертатись не було, то рушили далі, коли прийшли на перехрестя, дізналися що базу захоплено. Зустріли на перехресті Амерів на квадрику, "Гамбург" на Геліку, та вроді Сироманців, які перейшли до США в початку гри. Поняли шо скрипт удався, відійшли в сторону бази Амерів. 

Почули що атакують чи то водонапорку і блок амерів, побіжали допомагати. 

Коли спускались з плато побачив двох "мірних" які "мірно" тягнули 2-і ТМ-62, дав чергу, але не дістав. Вони покидали міни в кущі і намагалися зробити вигляд, ніби прогулюються. Ми побігли за ними, знайшли міни і закинули їх на гелік. По дорозі думали ще побігати за талібами, але відстань була далека, і в гору, а вони вже були близько біля Тора-Бора.

Бумер помітив що, проє..в пестік, і вернувся шукати.

Зображення

Вирішили рухатись до бази, по дорозі зустріли "Паріж" в секреті. І афганця який шавтався і їм заважав. Вирішили перевірити, наказали покласти на землю документи та відійти, поки перевіряли документи і тринділи, помітив що в нього щось випирає під рубахою, наказав підняти ії, після цього він побіжав на Кенді з Фаркасом, і підірвався. Короче їх підірвало, мене поранило. Француз перевязав мене, і я пішов до бази Амерів зняти поранення (тут відірвали праву підошву), Кенді рубанув на базу з поясом Шахіда. А фаркас повернувся шукати пестік тоже. Залишивши снарягу біля "Парижу". 

Коли вже йшов на базу, прийшлось забрати снарягу Бумера і Фаркаса, і тут я охуї...в бо ще як полило, так що я не бачив ніц. Поки дійшов на базу, був весь мокрий майже. Добре що Кенді і Емил заховали речі під башу, але падли замутили тичку з середини, і баша наповнювалася водою що вана, мусили кожні пів години виливати.

Кітель мокрий, спальник, кароче ебала жаба гада. Тут отримуємо наказ, вийти на хребет і не дати запустити ракети по нашій базі. Вийшли в трьох, Кенді, я і Фаркас. Із сухохо тільки труси і гортекс, так і пішов в мокрих штанах і гортексі на голе тіло. Мокрий бронік і берці. Ходили чекали, тут почався маленький дощ, і ебашило блискавками, дуже хотілося збігти в низ з гори, бо думав як єбане. На хребті так же був "Гамбург" та "Потсдам" вийшов пізніше. Ніхто не з талібів прийшов, то ми спустилися. 

На базі розклали сушитися всі речі. Почали готуватися до нічної фази, і тут опять як з відра. В мелері який лежав догори ногами, калюжа, в касці вода набирається. Через деякий час опять дощ і тут нас атакують таліби. Підбіг до "габіона" стою вода хуярить нічого не видно за 3 метри. ЛЛМ відав на "Баварію", а другий фонарь загубився десь. Півтори механи, на 50 шарів, гренік, який ніхуя не хтів стриляти. Тільки одна полетіла. Так і простояв під дощем. Думаю якщо щось то буду виманювати на себе, а вже хтось буде воювати. 

Злива трохи зменьшилась і я вернувся на "Баварію" де ми разом просиділи під дощем і вітром, до кінця періоду. В 1100 передали що кінец, бо таліби дуже намокли, ну і ми були раді. Було дуже холодно, а переодягнутися нема в що. Хоча дощ ся кинчив і вже вийшли зорі. 

Трохі перекусили і лягли спати. Якась падла скинула мої штримфлі у болото, тому замість них прийшлося наматувати на ноги бинти. Стрельнув у еміла парку, а нагавиці на мені мало висохли. 

Ранком в 7 все розбудили. Перекусили, щось вдалося просушити за ніч. З ранку розвісили все речі, на вітер сонечко вийшло і в же 9 більш менш можно було ходити. Просиділи на посту до обіду, поняли шо до нас ніхто не прийде і почали збиратись, закапувати окоп було обідно. Бумер сів у гелік в пошуках пестіка і шось там ще повоював. 

Ми зібрали речі і пішли ще раз шукати пестік. Коли поверталися то нас підвезли на базу на квадріку, було очково їхати збоку тримаючись руками, я спригнув і пішов пішки. 

Кароче за 380 грн. магнітіки, копать і закопать окоп, це якось дохуя, а так норм.
 

Мем: 
600 метрів
Обзори

Backpack Cover 5fb td Flecktarn - Чохол для...

Просмотров: 1,699

Изомат или более известен как каримат Бундесвера. Основной...

Просмотров: 1,723

Jägerrucksack - небольшой штурмовой рюкзак,...

Просмотров: 2,448
Читайте також
Опитування
Любимая специальность в игре?

Transcarpathian Banner Network