"Хавар Ду"

Primary tabs

Перша гра нашої команди, компанії на Рівенському полігоні. Хоча дорога була довгою і спекотною, було весело. Спочатку попали в дощ з градом, який повалив дерева на трасу. Потім трошки поблукали в ночі в пошуках повороту на полігон. Приїхали на полігон о другій ночі, залишили нашого шураві "Пілот" на базі ОКCВА. Зустрілись з іншими двома пуштунами в кишлаку. Ранком приїхали інші учасники гри.

Перша велика гра, де ми були по різні сторони. Це дає змогу подивитись на гру з різних кутів, поглядів. Першим завданням було дізнатися про склад "Інтернаціоналістів", разом фото журналістом зробили декілька фотографій, нарахували 28 невірних, згодом дізнались, що реальна кількість 31.

Далі рушили до Чайхани, щоб подивитись територію, та познайомитись. Там нас зустрів Таір, та відправив до "Пакистану" в навчальних табір, з нього ми вийшли до єдиного колодязя, де зустріли таджиків. Забрали "ігрову" воду та пішли у кишлак.

На наступній місії ми мали отримати 3-4 дозволи на зброю, яку можна носити тільки біля кишлаку для охорони, випросили лише один дозвіл, другий "Сахар" виміняв на часи. По дорозі назад зустріли нашого шураві "Пілот". Зайшли в кишлак до таджиків, покурили кальян, поспілкувалися.

Наступна місія мирна демонстрація, щоб ОКCВА допускала до колодязя. В ході демонстрації був заарештований наш брат, який згодом був розстріляний.

Було дуже спекотно тому більшість часу ми просиділи в кишлаку, і відігравали мирних пуштунів. До нас заходили "неверние" обшукували, забирали зброю, заарештували нашого "Басиира", (Організатори навмисно чи ні переплутали наші імена, і це призвело до своїх приколів і мемів.), але відпустили його живим.

Пішли в чайхану поїсти плов, за одно допомогли братам пуштунам доставити 2 мішки контрабанди до нас на базу.

В ночі мали атакувати базу ОКCВА, в 00.30 мала заграти музика як сигнал до атаки, зустріли таджиків, не почувши "Музики" підішли в атаку, десь 00:50. По дорозі всі відстали і десь розбіглися, тому на базу прийшли я "АмильРубі" і "Сахар." Я був "контужений" гранатою на схилі біля бази, але хоробрий і гордий син гір "Сахар" зайшов на базу та забрав декілька життів "невірних". Підлікувавшись в кишлаку добрих таджиків ми штурмували базу знову. Підійшли в притул до штабної палатки де я получив "поранення" в ногу, та опять "контузію", пішов в кишлак відпочивати. "Сахар" продовжував забирати життя невірних один за одним. І згодом приєднався до мене, а згодом і "Басиир".

Виспавшись почали збиратися додому, вирішили що, гра для нас закінчилась, і треба швидше виїхати, щоб в ночі не їхати через перевал. Але ОКCВА вирішило що гра для нас продовжується і тому мене заарештували і конвоювали до Комендатури, на мене було "орієнтування". Але наш хоробрий Хан, зарізав двох мої конвоїрів, і ми втекли. Гірськими стежками вийшли на кишлак таджиків, де були 2 "невірних" так як в нас вже не було документів, то прийшлось їх "зарізати" один був поранений, ми його вилікували і перейшли в "Пакістан", де його "завербували". Згодом повернулися тропою в кишлак, де дізналися, що після того як ми втекли, пуштуни "вирізали" всіх бійців ОКCВА, і забрали документи, в яких я значився за ім'ям "Басиир" і тренував "духів" в "Пакістанському таборі", і мене майже планували "розстріляти".

Під час фінального шикування ми поїли супчика, поспілкувались, і поїхали додому, в дорозі трохи пропустили поворот і заїхали у Львів.

Пізніше скупалися в р. Стрий, та по традиції заїхали на шашлики. Де всі робітники втекли, закрили кафе і не додали нам одну порцію шашлику :).

Ось такі пригоди нашої кампанії. Гра вдалась, ми втомлені.

Мем: 
"Прыыывэээтд", "Брэжнэв во , Рэйган гауно", "МОСКВА рефрижиратор", "Аусвайс", "Закарпатский кокакола будешь", "Пишта, Степа", "моя Пилотка потерялась"
Высота: 
360
м.н.у.м.
Обзори

Backpack Cover 5fb td Flecktarn - Чохол для...

Просмотров: 627

Изомат или более известен как каримат Бундесвера. Основной...

Просмотров: 833

Jägerrucksack - небольшой штурмовой рюкзак,...

Просмотров: 1,544
Читайте також
Опитування
Любимая специальность в игре?

Transcarpathian Banner Network