Es war ein Edelweiss

Primary tabs

І знову ми з друзями зібралися у гори.

Гра готувалася за декілька місяців, спочатку було заплановано інший маршрут, але в наш час, багата кількість людей у спорядженні, може викликати багато запитань і думок, тому ми вирішили знову відвідати ур. Прелуки, де не багато туристів та відпочиваючих.

Цього разу шли не складним маршрутом, одна група попереду, Партизани, друга група вийшла трошки пізніше, Військові. Спочатку було дуже спекотно, але під кінець маршруту, близько 8 км., почалась гроза. Пішов  маленький дощ, коли вже наблизились до місця нашого розташування, почалась злива, і ми шукали місце те обладнати наш, «секретний табір», коли встановили башу , дощ закінчився.

Першим завданням було візуально знайти табір противника, і спробувати його сфотографувати, табір ми знайшли, частково, так як, не вдалося непомітно до нього підібратися, сфотографували командира групи партизан.

Наступною місією було, знищення радіоточки, щоб противник не зміг викликати допомогу, прийшлось виконати обхідний маневр, и пройти декілька заболочених місць. Охорона почула нас, але не змогла побачити, і не викликала допомогу, радіоточка була зруйнована. Також під час цього завдання, наш гравець знайшов радіо частоту партизан.

Завдання на другу місію, знешкодити точку з ПЗРК, щоб можна було викликати авіацію, для евакуації або авіа удару. Виконали відволікаючий маневр, та підірвали точку, під прикриттям ночі.

Після цього для знищення табору противника, необхідно викликати авіа удар, і за допомогою високоточної ракети, яка керувалась лазером, який наводила група на табір противника. В ході бою, лазерний прилад було знищено, і авіа удар був призупинений, і група самотужки знищила табір партизан.

Після завершення гри, всі учасники гарно провели час біла багаття. Ранком знову пішов невеличкий дощ, поснідавши і оцінивши стан групи, яка була дуже втомлена, вирішили не підійматися на Полонину Руну, а спускатися до Тур’ї Поляни, де нас забрав автобус, і відвіз до Ужгорода.

Де ми і наші гості повечеряли і трохи поспілкувалися за келихом доброго пива.

До зустрічі наступного року.

Мем: 
"Тут ще 500 метрів", "Ще 30 хвилин".
Высота: 
1000
м.н.у.м.
Обзори

Backpack Cover 5fb td Flecktarn - Чохол для...

Просмотров: 316

Изомат или более известен как каримат Бундесвера. Основной...

Просмотров: 520

Jägerrucksack - небольшой штурмовой рюкзак,...

Просмотров: 1,185
Читайте також
Опитування
Любимая специальность в игре?

Transcarpathian Banner Network