"Battle for Hearts and Minds"

Primary tabs

Ось і друга спроба організувати антруражну гру про конфлікт в Афганістані. Мета ігри зацікавити гравців в даному різновиді ігр, та створити відповідну атмосферу гри, для цього був певний дресс-код, особливо для місцевих жителів, та воїнів Талібану. Для контингенту ІСАФ  та бійців АНА, Афганської Національної Армії, дресс-код був звичайний, камуфляж та спорядження.  Всі сторони добре справилися з  цією задачею.

Далі почалася сама гра, ІСАФ  та АНА встановили базови табір, та блок-пости, куди приходили місцеві жителі та виконували свої завдання по сценарію. Попросили допомоги з продуктами харчування, тому що Талібан уходячи від переслідування захопив всі продукти.

ІСАФ та АНА допомогли з провіантом для бідних місцевих жителів, а також побудували зруйновану Талібаном дамбу, за допомогою якої, афганці збирали воду, для поливу рослин.

Дякуючи такій допомозі місцеве населення покликало представників ІСАФ на раду старійшин, де розповіли про тренувальний табір Талібану в горах. Вирушивши контингент ІСАФ та АНА, атакував табір, але не зміг його знищити, і відступили. 

Більш детально про гру можна прочитати на форумі

Мем: 
конь "галентваген"
Обзори

Backpack Cover 5fb td Flecktarn - Чохол для...

Просмотров: 474

Изомат или более известен как каримат Бундесвера. Основной...

Просмотров: 681

Jägerrucksack - небольшой штурмовой рюкзак,...

Просмотров: 1,378
Читайте також
Опитування
Любимая специальность в игре?

Transcarpathian Banner Network