"Баграмский Халифат"

Primary tabs

Доїхали дуже весело, поїхали в трьох, і ще троє гравців з інших команд. Зробили табір - "Лагерь гавно", та почали відпочивати - "Де твій стіл".

Всі пішли грати, а я лишився в таборі.

В обід Еміл вмовив піти в чайхану по пепсі, по дорозі нас зупинили обшукали і заарештували так як в мене знов щось не так з документами, я був "по оріентіровці". Нас пов'язали і повели на базу ОКРВА, де підірвали разом з Емілом гранатою, без допиту і сенсу. Після цього ми вже добралися до чайхани - "Отлично вышли за пепси"

На наступні місію, треба було піти навчатися до секретного табору, частина команди вже навчена і отримала документи, лишилося і другій частині піти. Довго шукали по схилах де зустріч з агентами, карта приблизна і на цій місцевості ми ще не грали. Через деякий час вийшли на агентів і почалося навчання партизанській війні та халіфату. Під час навчання нас атакували за допомогою артилерії. Але майже всі вижили і продовжили навчання.

Наступна місія це нічна, знову не знали точне розташування табору для навчання, і ходили по полях довго, потім вирішили атакувати табір "шураві", щоб не гаяти нічний час. Рухаючись до табору почув "17?", "17?", також пароль почули ще декілька гравців з нашої команди, зробивши вигляд що вітер нам заважав почути, почали потроху відходити назад і морозитись. Відійшовши на декілька кроків, я хотів вистрілити, але АЕГ заклинив, відєднавши аккум спробував ще, і пішли трасера. Потім і піротеніка підключилася. Майже коли відстріляв 6ть магазанів, був вбитий. Залишившись, по правилах на деякий час на полі, з увімкненим маячком, спостерігав за красотою. На жаль ми нікого не підстрелили, а нашу групу добренько потрепали і ми пішли спати.

На другий день, Еміл лишився в таборі, а ми пішли по місіях. Я, Кенді, Баракуда, Бумер, вийшли провести караван, але запізнилися і вийшли в тил "шураві" які наздоганяли караван, знявши двох в ар'єргарді, вийшли на основну групу, але не сталося. "Доля" була на стороні "шураві".

Наступна місія була з іншими племенами атакувати табір ОКРВА, але чогось інши не вийшли, а до табору підійшо підкріплення і наша атака захлинулася, і піротехніка не допомогла. А шураві були дуже живучі, комунізм творить чудеса. На цьому наша гра закінчилася мі забралися і поїхали додому.

Мем: 
"Лагерь гавно", "Де твій стіл", "Отлично вышли за пепси".
Обзори

Backpack Cover 5fb td Flecktarn - Чохол для...

Просмотров: 4,309

Изомат или более известен как каримат Бундесвера. Основной...

Просмотров: 4,166

Jägerrucksack - небольшой штурмовой рюкзак,...

Просмотров: 4,875
Читайте також
Опитування
Любимая специальность в игре?

Transcarpathian Banner Network