2021-09-11: Відгуки

Рейдова гра.
Post Reply
User avatar
Сasper
Hauptfeldwebel
Hauptfeldwebel
Posts: 4838
Joined: 12:52 26-01-09

2021-09-11: Відгуки

Post by Сasper »

Рейд якій міг не відбутися, довго не виходило визначитися з датою, і тут звільнилася дата, швидко всі зібарлися і поїхали. Але при цьому виконали план майже на 90% відсотків.

Спочатку Партизани, згадавши мінулі рейди, заставили Армію чекати, виконавши маневр і вийшовши не на той міст. Армія розвернула оборону, але не змогли втримати важливу точку, і підкриплення не буде.

Пізніше патруль партизан потрапив на засідку, але грамотно організували авангард, вишли з засідки з мінімальними втратами.

Згодом Партизани майже вийшли на г. Лютянська Голиця, облашутвали Спостережний Пост і вели спостереження за частиною Арміні на г. Полонина Руна.

Використовуючі темну пору доби, Партизани вирішили атакувати блок-пост Арміії, на перевалі до с. Люта, в сидлі між г. Лютянська Голиця і г. Полонина Руна. Перша спроба була не вдалою але вчасно підійшло підкриплення і Партизани захопили важлийвий перевал.


Ragnar wrote:Дякую за крутий двіж, за чудові обходи до мосту, за 500 м, за сходження на гору)) та за цікаві історії. Ви круті, приходьте в гості не лиш на рейд) Каспу дякую за те що не покидає це все робити) дадада, усі знають що ТЄРІ)))
Всім гарної дороги, обняв)
Slavini wrote:Як завжди все було на висоті.Касперу&компані величезний респект і подяка за організацію класної двіжухи."Золотокарпат"
Avatar wrote:Братюні всім дякую за чудову гру! Душевно було :) Каспер окреме дякую за організацію!
BB wrote:Всім Спс, було лампово
Polyglot wrote:дякую всім-всім! Це було просто мЄг0ох#єнно!!!
Pixtar wrote: Всім дякую за компанію! Чудові люди, чудові місця, чудова гра! Каспер, ти як завжди затащив)))))
SS wrote:Касперу дякую за організацію рейда. Друже не покидай цю справу. Матушці природі за чудову погоду. Всі хто приїхав дякую за гану копанію. Приїжайте ще.
MAVka wrote:Дякую за Золото Карпат. :geek:
Приємна туса, диваний рейд був мега позитивним.
Незнаю що ти там Каспер на шаманив але стільки "старих" облич я вже давно не бачив
Wir sind keine Jäger, wir sind Gebirgsjäger!
Post Reply

Return to “2021-09-11: Es war ein Edelweiß”