2015-04-19: "Battle for Hearts and Minds"

Ігри від 2./ GebJgBtl 233
Аватар користувача
letchik
Hauptgefreiter
Hauptgefreiter
Повідомлень: 1608
З нами з: 03:12 26-01-09

Re: 2015-04-19: "Battle for Hearts and Minds"

Повідомлення letchik » 12:16 20-04-15

Давненько я так продолжительно(почти 6 часов) и многочисленно(человек 35 по моим прикидкам) не играл!
Аж вспомнились большие выездные игры! :cry:
Как всегда слегка затянулось начало,а потом всё так понеслось,что и похавать было некогда.Хорошо что я часто оставался на базе и мне удалось поесть.Кстати считаю, что отдать все закупленные на игру продукты в мирный аул изначально было не правильно.Ктото может там и похавал(сдаваясь в плен или предавая ИСАФ),но многие бойцы с нашей стороны попали в аул только в самом конце игры и пара апельсинов на всех явно не хватило многим даже попробовать.Отсюда вывод-общую еду надо было делить на 3 части(база ИСАФ,мирный аул,и лагерь талибов).И второй вывод-своя еда рулит! :oops:
А так всё нормально!Всем спасибо!Рад был всех видеть!
Пришёл домой,помылся,похавал и до утра вырубился.

Следующую игру надо делать с ночёвкой,чтобы ближе было до кровати ползти. :grin:
Зображення

Аватар користувача
arab
Резервист
Повідомлень: 695
З нами з: 02:49 26-01-09

Re: 2015-04-19: "Battle for Hearts and Minds"

Повідомлення arab » 03:04 20-04-15

Спасибо за приглашение на игру. Очень соскучился по таким движам)
Ехал без особого энтузиазма, планировал перебыть, чуть пофриплеить и домой. Но Эмил навязал мне роль сначала переговорщика от цивильных а потом и роль "няньки" за его "гаремом" :) , и пошло как-то всё само собой )) Было весело!

Аватар користувача
EmilRubi
Hauptgefreiter
Hauptgefreiter
Повідомлень: 485
З нами з: 05:06 04-07-10

Re: 2015-04-19: "Battle for Hearts and Minds"

Повідомлення EmilRubi » 02:39 23-04-15

Велике дякую всім прийнявшим участь в грі!
Касперу данке за організацію! Дякую моїй Няшці за допомогу! :oops:

Гра вийшла дуже весела, дуже наржався. Черево боліло не в одного мене :grin:
Порадували нарядами! Дякую мирним та талібану за підготовку!
В більшості отиграш ролей сподобався :smile: Шкода, що не зміг побачити всіх в ігрі, так як рідко виходив з аула. (до кінця гри не знав що Макс був, не зацінив твою mini-бороду :wink: )
Окремий респект моєму брату\дядьку\стрию\йуйку Арабу, що придивився за моїм "гаремом", повеселив їх і мене на славу!
Вірному Аллаху перекладачу - Рексаду плюсик :grin:
Шкода що так і не видав заміж когось з доньок за когось з ИСАФ, вічно "радого" Олекса, або ж за Пабліка з татом мажором в німечинні з коньом "галенваген" :grin:
Батя, соррі за змію - то для Натовців готувалось :smile:

Взагалі пройшлись по сценарію норм, деякі доп. міссії не получились зробити. Більшість навіть відлежувались пілся смерті (мілсіма трохи) - я здивован :hug friend: , що додало фану до гри. (на відяхах бачив: валяється народ, а коло них "кінджали" поламані :grin: ) Народ відігрував бій в 10 хв max (бо прилетять Апачи) :hug friend:
Вибачайте де робив помилки, і шось забував. Я вперше допомагав Касперу, і тірявся і не встигав дещо. Лагерь теж був не суперськи підготовлен для обшуків, нажаль. І казанок я серед всього мотлоху загубив :cry: Забув попередити свій аул (мирних), що гра буде довга, і щоб захопили щось поїсти - соррі!

Висновок з усьої гри: Мені понравилось :hug all:Зображення
Сводка від Талібана:
(довіряти інформації - рішати вам)

1.МІССІЯ:
Засаду на конвой новоприбувших в регіон сил НАТО+АНА зробити не вдалось. Розвідданні про пересування супротивника виявились хибними, або ж ворог був попередженний про можливу засідку, і змінив свій маршрут.

2.МІССІЯ:
Було помічено, що мешканці найближчого аула вийшли на контакт з силами НАТО\АНА, з вимогами про гуманітарну допомогу. До цього сталось декілька випадків агрессії окупантів. При спробі обшуку молодшої доньки старійшини аула, за неї заступився один з мешканців, при спробі заарештувати - вчинив опір. Кровожерливі бандити з ряду АНА, впевненні в своїй безнаказанності застрелили хлопця, і не спинившись на цьому вбили сина старійшини. Загалом було вбито 3 мирних мешканця аула; відбиваючись натовп смертельно поранив 2-3 окупантів.
Силами талібану було виявлено 2 блокпости ворога. Жага помсти за розправу над мирним населленням дала поштовх для блискавичної та відчайдушної атаки на скупчення сил противника. Воїни джихада не зазнавши втрат, та знищивши від 6 до 8 окупантів, відступили в гори, не давши ворогу часу для застосування артилерії та авіації. Згодом було вирішено промацати оборону ворога після недавніх атак, вірний син Аллаха був відправленний з поясом шахіда, але супротивник на той час вже став обережніший і не дав можливості нашому брату виконати свою священну міссію. Не дойшовши до ОР він підірвав себе.

3.МІССІЯ:
Отримавші данні від агентів з АНА, що сили НАТО+АНА мають в паланах навідатись в аул, було вирішено вивезти всі набої та спорядження з найближчих схронів, що містились поблизу населенного пункта. Два загона бойовиків зайнялись підготовкою караванів і транспортуванням.
Через деякий час в аул дійсно навідались АНА з представником від НАТО. Велись переговори між старійшиною та замістителем головного "фошиста". В результаті переговорів, окупанти передали гуманітрану допомогу мешканцям аула, обмінялись дарами, домовились про майбутню співпрацю і навіть сталось нечуване - старійшина пообіцяв віддати свою доньку на "навчання" вічно радісному німцю.
По закінченню переговрів, від нашого джерела надійшла інформація про пересування делегації з аула. З найближчих таборів були скликанні вірні воїни Аллаха, до яких приєднались декілька місцевих мешканців а згодом і загони які займались караванами, щоб завадити ворогу добратись до основної бази. Було скоїно декілька засідок, з різних напрямків. В результаті загін ворога був майже знищенний. Талібан зазнав незначних втрат. І відступив до появи авіації.

4.МІССІЯ:
На споконвічних маршрутах наших караванів було виявленно патрулі ворога. Через наявність в данному регіоні тільки одної підходящої стоянки для ночівлі, та поповнення припасів - сили ворога сконцентрували свою увагу саме на цьому місці. Два каравани з опіємумом потрапили в засідку. З дуже важкими втратами, тільки одному з них вдалось вирватись з оточення, що призвело до значного падіння прибутку та втрати впливу на найближчі аули.
Повні гніву наші бійці навідались до аулу, по чуткам в ньому гостював один з бійців окупантів. Старійшина вів перемовини про майбутнє замужество і переїзд нашої сестри до німеччини, в обмін на галенваген. Розслабившись, німець опинився без зброї серед вороже настроїних маджахедів. Подолавши слабий супротив мешканців аула, під жіночий плач загарбника було зарізано.

5.МІССІЯ:
Військові НАТО і АНА доставили техніку для ремонту дамби неподалік аула, що була зруйнована нами напередодні для залякування незгідних з талібаном.
За допомогою різноманітних трасформерів, оптімус-примусів почались ремонтні роботи. Талібан не міг дозволити втрати цей важель впливу на найближчі аули, особливо пілся втрати половини наркотрафіку. Планувалось зробити засідку вже пілся закінченя робіт. Наші сили були помічені, і ворог зайняв оборонні позиції, і почав окопуватись. Почались поодинокі сутички, після чого окупанти пішли на прорив. Наші сили зазнали значних втрат, і були змушенні відступити в важко доступні горні райони до фортеці середньовічного шаха, де віднедавна був облаштований тренувальнний табір. Залишки наших воїнів намагались пошкодити дамбу, вже після відходу НАТО, але авіаця не дала їм можливості наблизитись до об’єкта.

6.МІССІЯ:
Заручившись підтримкою мешканців найближчих аулів, окупанти вмовили одного старійшину вказати їм дорогу до тренувального табору талібів.
Шакал вивів ворога до старої фортеці, де знаходився наш табір. Але ми знали про наближення ворога, завдяки інформації вірних синів Аллаха з числа АНА, і встигли підготовитись до оборони. Зав’язався бій, завдяки горам та непогоді ворог не зміг скористатись авіацією і артилерією. Використовуючі ідеальне знання хребтів і оборонні можливості фортеці, талібан (поповнений новими бійцями, щойно завершившими тренування, серед яких був і середній син стірйшини) вщент розбив супротивника. В запеклому бою, було помічено як деякі з бійців АНА почали переходити на сторону талібана, і відкривати вогонь по іновірцям. Перемога дала змогу частково повернути втрачений вплив на найближчі аули.

Аллах Акбар!
Зображення Зображення ЗображенняЗображення Зображення

Повернутись до “Ігри”